Pomiń nawigację

6 października 2021

Korzystanie i wybór platform sprzedażowych – obejrzyj nagranie z webinarium

Udostępnij

5 października 2021 roku odbyło się webinarium pt.: „Korzystanie i wybór platform sprzedażowych”, które poprowadził dr Przemysław Jóskowiak, założyciel Instytutu EECOM (European Institute for E-commerce), właściciel firmy Stratego24, praktyk z wieloletnim doświadczeniem oraz autor kursów know-how z kompleksową wiedzą e-commerce do budowy profesjonalnej prezencji w sieci. Specjalizuje się w problematyce strategicznego pozycjonowania firm i biznesów w sieci (i nie tylko), a także wspiera rozwój kompetencji cyfrowych jak i proces cyfryzacji Unii Europejskiej.

Podczas webinarium omówiono m.in.:

  • Pojęcie platformy sprzedażowej i znaczenie systemu sprzedaży dla współczesnej sprzedaży e-commerce (system e-commerce).
  • Przegląd dostępnych platform sprzedażowych – podstawowy podział systemów ze względu na przeznaczenie i prawo własności.
  • Przykłady najbardziej popularnych platform sprzedażowych, w tym platformy w modelu SaaS i opensource, i ich funkcjonalność.
  • Uwarunkowania wyboru platformy sprzedażowej, czyli jak wybrać system sprzedaży pod kątem swojego produktu, modelu biznesowego i strategii marketingowej.
  • Praktyczne wskazówki dotyczące pracy z platformą sprzedażową.

Organizatorem wydarzenia była Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działań Centrum Rozwoju MŚP.

Pliki do pobrania

Zobacz więcej podobnych artykułów