18 marzec 2019

PARP patronem VII Cashless Congress

Jak co roku branża płatności bezgotówkowych spotyka się w marcu na swoim Kongresie. Tym razem w dniach 19-20 marca w warszawskim hotelu InterContinental. Organizowany od siedmiu lat przez Fundację Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego Kongres jest forum wymiany wiedzy, dyskusji z udziałem polskich i międzynarodowych ekspertów, spotkań najważniejszych osób z branży. Cashless Congress jest największym i najważniejszym wydarzeniem branży. W programie obok prezentacji eksperckich i paneli dyskusyjnych są warsztaty specjalistyczne, prowadzone równolegle do głównych obrad, oraz uroczysta Gala branży, podczas której nastąpi uhonorowanie liderów rynku. Nagroda branżowa eDukata wręczana jest w sześciu kategoriach, w tym dla najlepszego produktu, firmy i osobowości.

W VII Cashless Congress udział weźmie ponad 500 uczestników. Tegorocznym motywem przewodnim są konsumenci i ich rola w kreowaniu nowoczesnych rozwiązań płatniczych. Wokół znaczenia konsumentów toczyć będą się główne debaty. Na Kongresie po raz pierwszy zaprezentowane zostaną wyniki badań przeprowadzonych wśród konsumentów na temat ich spojrzenia na płatności.

Wyjątkowo ciekawie w tym roku wyglądać będą stoiska partnerów Kongresu – producenci terminali płatniczych pokażą swoje najnowsze produkty, zaś firma Mastercard zaprezentuje po raz pierwszy specjalną ekspozycję najnowszych trendów w rozwiązaniach płatniczych.

Cashless Congress to wydarzenie, którego nie można pominąć. Tylko tutaj można spotkać najważniejszych przedstawicieli wszystkich interesariuszy rynku płatniczego – przedsiębiorców (w tym z sektora MŚP), banków, agentów rozliczeniowych, dostawców technologii i urządzeń płatniczych, regulatorów, administracji publicznej, uczelni. Warto rozmawiać o przyszłości rynku płatności bezgotówkowych.
Dwudniowy Kongres rozpoczyna się 19 marca 2019 roku. Szczegółowy program i rejestracja na stronie www.cashlesscongress.pl.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości objęła wydarzenie swoim patronatem.