05 marzec 2019

Startup Games zawita do Warszawy!

Już 11 marca zapraszamy do wzięcia udziału we wspaniałej inicjatywie dla innowatorów – Startup Games. Jest to wydarzenie organizowane na całym świecie przy współudziale Wielkiej Brytanii. Za warszawską edycje odpowiada Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Ambasada Brytyjska w Warszawie.

Głównym celem wydarzenia jest rozwinięcie umiejętności twórców startupów w zakresie prezentacji swoich pomysłów przed inwestorami. Poruszane aspekty to m.in. w jaki sposób zrobić udany pitch deck, czego oczekują i czego szukają inwestorzy, w jaki sposób można ich przekonać do inwestycji w nasz biznes. Swoimi doświadczeniami dzielić się będą eksperci z Polski oraz Wielkiej Brytanii.

Jednym z ciekawszych elementów wydarzenia jest gra polegająca na symulacji prawdziwych warunków rynkowych. Biorą w niej udział twórcy startupów oraz zaproszeni paneliści jako inwestorzy (70 startupów i 25 inwestorów). Wirtualna gra za pomocą aplikacji na telefonie polega na przekonaniu inwestorów przez startupy do zainwestowania jak największych wirtualnych funduszy w ich pomysł. Startup o największej wartości na końcu gry wygrywa główną nagrodę, którą jest tygodniowy udział w London Tech Week w Londynie.

Szczegóły wydarzenia oraz link do rejestracji.