Wspólnie na podbój rynków zagranicznych

Działając w klastrze zyskujesz profesjonalną pomoc w rozwoju i internacjonalizacji swoich produktów.

Masz pytania?

Nasz doradca odpisze na podany przez ciebie adres e-mail

Powered by BreezingForms

Zgadzam się z
warunkami usługi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu kontaktowym PARP w celu udzielania odpowiedzi na pytanie/pytania w nim zawarte i ich archiwizacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu kontaktowym PARP w celu przesyłania do mnie informacji w zakresie działań realizowanych przez PARP

Administratorem moich danych osobowych podanych w formularzu jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości z siedzibą w Warszawie przy ul. Pańskiej 81/83.

Dane mogą zostać udostępnione podmiotom kontrolującym i nadzorującym PARP. Zostałam/em poinformowana/y, że przysługuje mi prawo dostępu do podanych danych osobowych i ich poprawiania oraz, że podanie danych jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na zadane pytania.

Zamknij

Wsparcie na wspólny projekt o wartości nawet 10 mln zł

 

Czy wiesz jak dużo można zyskać wspólnie zdobywając nowe rynki zbytu? Działając w ramach Krajowego Klastra Kluczowego korzystasz ze spójnej strategii marketingowej. Jednocześnie masz możliwość realizacji szeregu działań, które ułatwią podbój interesującego Cię rynku zagranicznego. W zależności od potrzeb, wsparcie dla członka klastra może być przeznaczone m.in. na: udział w targach i misjach gospodarczych, organizację programów szkoleniowych, współpracę międzynarodową, dostęp do zagranicznej infrastruktury badawczo-rozwojowej czy udział w kongresach i konferencjach.

Wejdź z ofertą na rynki międzynarodowe

 

Pomoc mogą otrzymać wyłącznie koordynatorzy Krajowych Klastrów Kluczowych kierujący do członków klastra projekty:

  • wspierające internacjonalizację oferty klastra i/lub członków klastra;
  • zwiększające widoczność klastra na rynkach międzynarodowych;
  • tworzące sieci kontaktów i wspierające wymianę wiedzy z partnerami zagranicznymi;
  • rozwijające współpracę międzynarodową klastra i/lub członków klastra;
  • promujące marki produktowe.

Finansowanie krok po kroku

 

ocena przez ekspertów

złóż wniosek

 

Jeśli jesteś już Krajowym Klastrem Kluczowym, złóż wniosek o dofinansowanie w formie elektronicznej w generatorze wniosków. Pamiętaj o konieczności zapoznania sie z dokumentacją i najczęściej zadawanymi pytaniami.

arrow
podpisz umowę

podpisz umowę

 

Każdy wniosek podlega ocenie formalnej i merytorycznej. Po pozytywnej ocenie możesz podpisać umowę. Otrzymasz opiekuna projektu, który odpowie na pytania i wątpliwości na każdym etapie realizacji.

arrow
podpisz umowę

rozwijaj rynki zbytu

 

Jako członek klastra możesz uczestniczyć w targach i misjach zagranicznych, korzystać z doradztwa i szkoleń, zdobywasz dostęp do zagranicznej infrastruktury B+R i spójnej strategii promocji. Pamiętaj! Realizuj projekt zgodnie z założeniami opisanymi we wniosku.

arrow
podpisz umowę

pieniądze na twoim koncie

 

Koszty w projektach nie mogą przekroczyć 10 mln zł przy poziomie dofinansowania 50% - 80%. Wypłata odbywa się w formie refundacji poniesionych wydatków. Zasady opisane są we wzorze umowy.