Design dla przedsiębiorców

Dowiedz się co i w jaki sposób możesz zrobić, aby Twoje produkty stały się bardziej atrakcyjne, a tym samym znalazły większe grono odbiorców i przyniosły firmie większy zysk!

Masz pytania?

Nasz doradca odpisze na podany przez ciebie adres e-mail

Powered by BreezingForms

Zgadzam się z
warunkami usługi

Dane gromadzone i przetwarzane są przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) z siedzibą przy ul. Pańskiej 81/83 w Warszawie.

Dane przetwarzane są w celu odpowiedzi na przesłane pytania.

Sposób realizacji praw użytkowników oraz inne informacje związane z przetwarzaniem danych osobowych określone zostały w regulaminie ochrony danych osobowych.

Zgadzam się na otrzymywanie newslettera PARP

Zamknij

Nadążaj za światowymi trendami

 

Posiadanie własnego, kojarzonego przez klientów produktu lub designu to niewątpliwy atut przedsiębiorstwa. Żeby nie pozostawać w tyle za konkurencją zwracaj uwagę na to, czego oczekują klienci od Twojego produktu i reaguj wprowadzając zmiany. Dzięki procesom wzorniczym opracujesz oryginalny design i zoptymalizujesz koszty produkcji. Bądź na bieżąco z trendami i wyróżniaj się w swojej branży!

Ponad milion zł dofinansowania

 

Jeśli prowadzisz mikro-, małe lub średnie przedsiębiorstwo, możesz uzyskać wsparcie finansowe na profesjonalną pomoc projektanta, który sprawdzi potencjał wzorniczy Twojej firmy. Zaproponuje też i opracuje funkcjonalne rozwiązania produktowe wraz z optymalną technologią ich wytworzenia. Program przewiduje także dofinansowanie inwestycji, które umożliwią wprowadzenie produktów na rynek. Szczegółowy katalog kosztów znajduje się w regulaminie konkursu.
Maksymalne dofinansowanie to 1,125 mln zł!

Finansowanie krok po kroku

 

ikona - kciuk w górę

Diagnoza

 

Przeprowadź wstępny audyt i sprawdź potencjał swojego przedsiębiorstwa pod kątem zasadności i zakresu opracowania nowego projektu wzorniczego, aby na jego podstawie opracować wniosek o dofinansowanie.

arrow
ocena przez ekspertów

złóż wniosek

 

Złóż wniosek o dofinansowanie w formie elektronicznej w generatorze wniosków. Pamiętaj o konieczności zapoznania sie z dokumentacją.

arrow
ikona pokazująca uścisk dłoni

podpisz umowę

 

Każdy wniosek podlega ocenie. Po pozytywnej ocenie możesz podpisać umowę. Otrzymasz opiekuna projektu, który odpowie na pytania i wątpliwości na każdym etapie realizacji.

arrow
podpisz umowę

Wdrażaj innowacje

 

Profesjonalni projektanci pomogą, zaproponują i opracują rozwiązania produktowe Twojej firmy pod kątem wizualnym i funkcjonalnym wraz z informacją o optymalnym sposobie ich wytworzenia pod względem technologicznym. Pamiętaj! Realizuj projekt zgodnie z założeniami opisanymi we wniosku.

arrow
podpisz umowę

pieniądze na twoim koncie

 

Wypłata dofinansowania odbywa się w formie refundacji poniesionych wydatków, ale 40% może być wypłacone w formie zaliczki. Zasady opisane są we wzorze umowy.