PARP wybiera operatorów, którzy pomogą producentom stworzyć własny wzór mebla. Każdy z nich wybierze co najmniej 10 firm z branży meblarskiej, którym zapewni wsparcie profesjonalnych dizajnerów. Ponadto operator zapewni przedsiębiorcom usługi doradcze dotyczące m.in.: sprzedaży i eksportu.


Operator, który otrzyma 2,5 mln zł wsparcia, musi posiadać dośiwadczenie w organizacji wydarzeń edukacyjnych dotyczących dizajnu lub w łączeniu projektantów z firmami. Warunkami są także posiadanie doświadczenia w projektowaniu (np. mebli) oraz działalność na terytorium RP.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym w siedzibie PARP w Warszawie (ul. Pańska 81/83), 11 grudnia br., godz. 11:00 -14:00. Eksperci przedstwią założenia pilotażu,  zasady powierzenia grantu i podpowiedzą, jak dobrze przygotować się do złożenia wniosku.

 

Liczba miejsc ograniczona, konieczna rejestracja.

Nabór wniosków w ramach Działania 2.4 „Współpraca w ramach krajowego systemu innowacji” Poddziałania 2.4.1 „Centrum analiz i pilotaży nowych instrumentów inno_LAB” Pilotaż Granty na dizajn rozpoczął się 27 listopada 2017 r. i będzie prowadzony do 4 stycznia 2018 r.